Praca w TOHO Poland

TOHO/Aktualności/Praca w TOHO Poland

Aktualne oferty pracy:

Operator Produkcji

WYMAGANIA:

  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.
  • Skrupulatność, sumienność, zdyscyplinowanie.

ZAKRES ZADAŃ REALIZOWANYCH NA STANOWISKU:

  • Obsługa maszyn i urządzeń linii produkcyjnej.
  • Dbanie o należyty stan parku maszynowego oraz utrzymanie porządku w miejscu pracy.
  • Przestrzeganie przepisów p.poż. oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Bieżące kontrolowanie jakości wytwarzanych produktów.
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej.

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Uwaga!

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TOHO Poland Sp. z o.o., w celu realizacji niniejszej rekrutacji i wynikającego z niej zatrudnienia. Oświadczam, że zgoda jest dobrowolna i wiem, że przysługuje mi prawo do jej odwołania w każdym czasie i dowolnej formie, a także do wglądu, zmiany i usunięcia danych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 94/46/WE – Dz. Urz. UE L119 (RODO)”.

W przypadku chęci wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TOHO Poland sp. z o.o., w celu realizacji przyszłych rekrutacji i wynikającego z nich zatrudnienia (w tym bycia informowanym o ofertach pracy). Oświadczam, że zgoda jest dobrowolna i wiem, że przysługuje mi prawo do jej odwołania w każdym czasie i dowolnej formie, a także do wglądu, zmiany i usunięcia danych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 94/46/WE – Dz. Urz. UE L119 (RODO)”.

CV bez dołączonych powyższych klauzul nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.

Administratorem Danych Osobowych jest firma TOHO Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, przy ul. Samorządowej 12. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody także dla przyszłych rekrutacji.

Aplikuj: rekrutacja@toho.pl

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.